Masaż Tantryczny

Jeśli chcesz otrzymać masaż całego ciała, polecamy Państwu wybór naszych usług. Większość z Was może być nowa w tej koncepcji, ale jesteśmy tutaj, aby dać ci wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o terapii masażu tantrycznego.
Ponieważ ten rodzaj terapii pochodzi z Indii, możesz oczekiwać, że pobudzi Twoje zmysły i ciało w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie były stymulowane. Ważne jest, aby pamiętać, że należy przygotować się co najmniej jeden dzień przed masażem – tak, aby wejść do gabinetu masażu pełen energii i gotowy do relaksu.

Czym Jest Masaż Tantryczny?

Jak stwierdza nauczanie Tantry, ten masaż całego ciała ma na celu pobudzenie odbiorcy i napełnienie go energią seksualną, aż do tego stopnia, że całe jego ciało osiąga stan głębokiego orgazmu.

Odbywa się to poprzez channeling całej energii seksualnej, o której wspomnieliśmy, poprzez duchowe ścieżki ciała – znane również jako czakry.

Terapia tantryczna zakłada masaż ciała, który ma na celu stymulowanie wewnętrznych i zewnętrznych części ciała do punktu ulgi. Jednak ostatnim punktem masażu ciała nie będzie klasyczny orgazm, który znasz, ale znacznie bardziej intensywny orgazm ciała, który ma na celu pozbycie się energii seksualnej w całym ciele, dzięki czemu poczujesz przyjemność na skórze w każdym calu.

Korzyści terapii masażem tantrycznym - Tantra dla par

Masaż ciała do ciała w Londynie usługi, które mamy dostępne nie są przeznaczone tylko do pobudzenia - będą one również zwiększyć swoją energię seksualną i sprawiają, że doświadczenie to w całym ciele i umyśle, jak również.

Możesz zapomnieć o obszarach erogennych, ponieważ terapia masażem tantrycznym pozwoli Ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób energia seksualna gromadzi się w twoim ciele na różne sposoby – specjalne ćwiczenia oddechowe i proste dotknięcia.
Co więcej, Terapia masażu tantrycznego, terapia tantryczna jest korzystna dla tych, którzy doświadczają utraty libido lub przedwczesnego wytrysku – dowiesz się, jak kontrolować swoje ciało, pozwalając mu się zrelaksować i osiągnąć stan, gdy twoje ciało jest wypełnione energią seksualną, gotowe do odpuszczenia tego wszystkiego.
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapomniałeś hasła? Przypomnij