Masaż hiszpański

Niesamowity relaksujący masaż, który daje nie tylko poczucie lekkości i wolności, ale także daje niesamowity efekt uzdrowienia i odmłodzenia ciała jako całości.

Delikatne rozciąganie mięśni i plastyczność zasadniczo odróżniają ten masaż od wielu innych, co zapewnia tylko przyjemne doznania podczas sesji, która bardziej przypomina piękny taniec niż Masaż.

Wielu mężczyzn i kobiet zakochało się w hiszpańskim masażu, ponieważ daje szczupłość i elastyczność ciału, łagodzi cellulit i rozstępy, a co najważniejsze, całkowicie relaksuje i daje spokój.

Masaż hiszpański na czym polega - Wskazania

Stany lękowe i stresowe, zmniejszona odporność i napięcie organizmu jako całości, obrzęk-wszystko to służy jako główne wskazania do masażu hiszpańskiego.

Zaleta

Ta technika jest bardzo głęboka i skuteczna, z całkowitym rozluźnieniem mięśni uzyskuje się doskonałe wyniki. Dla każdego systemu ludzkiego ciała istnieje tutaj własny kompleks manipulacji. Masażysta nigdy nie powtarza jednej techniki dwa razy, wykonując przebieg procedur, co zapobiega przyzwyczajeniu się układu nerwowego organizmu. A to zapewnia jedynie poprawę efektu z sesji na sesję.

Efekt

Hiszpański masaż pozwala osiągnąć całkowite rozluźnienie wszystkich mięśni, zwiększa napięcie ciała, łagodzi obrzęki i napięcie, a skóra jest elastyczna. Wydaje się, że człowiek otwiera drugi oddech!

Zaloguj się
Login
Hasło
Zapomniałeś hasła? Przypomnij