Zamów sex z dwoma mężczyznami

Myśl o podobnej konfiguracji poza pornografią wielu mężczyzn jest przerażająca, ale w rzeczywistości dla kobiet jest to często znacznie bardziej korzystny scenariusz niż seks z dwiema kobietami. Po pierwsze, nie można całkowicie uciec od konkurencji, a mężczyźni, szczególnie nieznani, mają tendencję do rozpuszczania ogona i prawidłowego układania się w obecności innych mężczyzn. Po drugie, mężczyźni rzadziej rozpoznają swoją biseksualność lub naśladują ją, więc kobieta otrzymuje dwa razy więcej uwagi i stymulacji. Po trzecie, jak powinna być rozpalona Kobieta-fontanna energii, jeden mężczyzna czasami okazuje się po prostu niewystarczający, a dwóch - w sam raz.


Seks z dwoma mężczyznami wydaje się być prawie najlepszym sposobem na zagwarantowanie kobiecie orgazmu. W końcu para partnerów jest w stanie zapewnić podwójną przyjemność.

Idealna opcja dla seksu z dwoma mężczyznami — kiedy ugruntowana, ufająca sobie para postanawia urozmaicić swoje życie intymne i zaprasza do łóżka trzeciego.

Nie oznacza to, że trójkąt nie może być uprawiany na przykład ze starym przyjacielem. Należy jednak upewnić się, że wszyscy zaangażowani mogą sobie ufać i otwarcie mówić o swoich uczuciach, doświadczeniach i pragnieniach.

Po co w ogóle próbować trójkąta?

Kobieta może poruszyć pragnienie zaspokojenia swojego partnera, spełniając jego fantazje lub skłonności Biseksualne. Poza tym są po prostu biseksualiści, którzy szukają okazji, aby czasami uprawiać seks w trójkącie.

Dla wielu kobiet o orientacji biseksualnej seks z mężczyzną jest jak obiad z nim, to znaczy, że jest to coś nawykowego. Jednak seks z dwoma mężczyznami jest deserem, którym rozpieszczasz się rzadko!

Swingers często czerpią przyjemność z wszelkiego rodzaju orgii, a także seksu w trójkącie. Poza tym osoba, która stara się zwrócić na siebie uwagę i stać się tak zwanym "nadzieniem" w "kanapce", prawdopodobnie będzie głównym inicjatorem trójkąta.

Przyjemność jest jedynym powodem uprawiania seksu z dwoma mężczyznami. W grę seksualną w którymkolwiek z jej momentów muszą być zaangażowani wszyscy trzej uczestnicy. Nikt nie powinien zostać pominięty. Warto na to uważać.
Zaloguj się
Login
Hasło
Zapomniałeś hasła? Przypomnij